قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / دنیای ورزشی / صدور حکم زندان جهت ۹ نفر از اهالی فوتبال

صدور حکم زندان جهت ۹ نفر از اهالی فوتبال

مهدی تاج با حضور در نمایشگاه بین المللی تلکام در جمع خبرنگاران راجع به گزارش فدراسیون جهانی فوتبال مبنی بر این که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را به

صدور حکم زندان جهت ۹ نفر از اهالی فوتبال

مهدی تاج خبر داد که جهت 9 نفر از اهالی فوتبال کشور عزیزمان ایران حکم زندان صادر شده است است.

صحبت های مهدی تاج راجع به مباحث متفاوت فوتبال

مهدی تاج با حضور در نمایشگاه بین المللی تلکام در جمع خبرنگاران راجع به گزارش فدراسیون جهانی فوتبال مبنی بر این که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را به خاطر حضور در پنج جام جهانی مختلف، پنج ستاره نامیده، اظهار کرد: خیلی خوشحالم و به جامعه فوتبال تبریک می گویم. جا دارد به مدیران کلوب ها و هیات فوتبال و مربیان خسته نباشید می گویم. این اتفاقی بود که قبل و بعد از انقلاب رخ نداده بود و حالا ما تنها کشوری هستیم که فیفا آن را به عنوان فدراسیون پنج ستاره گزینش کرده است.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به عملکرد تیم ملی فوتبال نوجوانان، گفت : خیلی امیدوار هستیم که جایگاه خوبی را در جام جهانی به دست بیاوریم و به همین خاطر شخصا به هند رفتم. ما پیش از این مکزیک را یک بار ۳ بر صفر برده ایم و امیدوارم این بار هم پیروز شویم ولی فوتبال است و نمی توان آن را آینده نگری کرد. اگر مکزیک را ببریم به برنده اسپانیا و فرانسه می خوریم که فرانسه را قبل از این برده ایم. خیلی به این تیم امیدواریم. ملی پوشان تاکنون ۱۰ گل زده اند. بی سابقه بوده که یک تیم از کشور عزیزمان ایران بتواند در دور مقدماتی جام جهانی ۱۰ گل بزند.

او راجع به حمایت کلوب ها از این بازیکنان و جلوگیری از تباه شدن آینده آنها، یادآور شد: با مکانیزمی که شرکت لیگ در طول سه، چهار سال گذشته اتخاذ کرده هست، بازیکنان زیاد در تناوب مسابقه های قرار می گیرند. ما سهمیه بالای ۲۳ سال به ۱۸ بازیکن کم کردن داده ایم و بقیه بازیکنان باید زیر ۲۳ سال باشند. این که تیم نوجوانان ما این قدر خوب کار می کند به خاطر جوانگرایی در مسابقه های لیگ برتر هست. این بازیکنان آینده فوتبال ما هستند. می توانیم امیدوار باشیم که در سال های آینده تیم ملی بسیار خوبی داشته باشیم.

صدور حکم زندان جهت ۹ نفر از اهالی فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال راجع به استعمال دخانیات به وسیله بازیکنان لیگ برتری و موضع این فدراسیون در قبال این گونه رفتارها، تاکید کرد: این اتفاق را از دو موضع بررسی می کنیم. گزارش آن در حال حاضر در روی میز من است و از طرفی عده ای می گویند که فتوشاپ هست. اگر فتوشاپ باشد، کمیته اخلاق شلاق و حبس دارد و با مجری مربوطه برخورد می کند. اگر غیر از این باشد طور دیگری برخورد می کنیم. تشخیص ما این است که تصویر آخر که در جراید پخش شده است مشمول بر این عنوان می شود.

او راجع به دعوت از چهار مدیر عامل لیگ برتری به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، گفت : آنها به علت ارتباط با دلالان به کمیته اخلاق دعوت شده است اند البته نشانه از این کار برخورد با دلالان است و بخش کمی از آن متوجه کلوب ها می شود.

تاج راجع به مصرف قرص روانگردان ترامادول به وسیله بازیکنان و تایید این اتفاق به وسیله بازیکنان سابق فوتبال مانند احمدرضا عابدزاده، خداداد عزیزی و حتی تایید دکتر هراتیان، اظهار کرد: مصرف ترامادول مشمول بر دوپینگ می شود و اگر در نمونه خون بازیکنی وجود داشته باشد قطعا با آن بازیکن برخورد خواهد شد. بحث قلیان یک عنوان پیچیده است و به خانواده ، جامعه، کلوب و فرهنگ مردم مربوط می شود. در کشور ما تعداد زیادی قهوه منزل وجود دارد که در آن قلیان می کشند. باید اتفاقی رخ دهد و جلوی آن را بگیرند. حوزه فوتبال هم باید از ورود چنین مواردی جلوگیری کند ولی اگر گزارشی به کمیته اخلاق برسد حتما با آن برخورد خواهیم کرد. الان گزارش هایی روی میز کمیته اخلاق است که برخوردهای متفاوتی با آنها شده است و ما حتی جهت هشت ، ۹ نفر حکم دستگیری صادر کرده ایم و حکم زندان دارند. دادسرا در ماجرای برخورد با بداخلاقی ها کمک زیادی به ما کرده هست. پلیس امنیت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در این کار به ما کمک کرده است.

رییس فدراسیون فوتبال گفت : حال و روز فوتبال بسیار خوب است و این عملکرد محصول همه کلوب ها هست. مایل نیستیم تعداد انگشت شماری این حرکت را مسموم کنند.
او راجع به منعقد شدن قرارداد با شرکت مخابرات ایران، گفت : ما با شرکت مخابرات سیار قرارداد داشتیم ولی مردم مایل هستند فوتبال را در منزل ببینند و فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ هم بازی ها را بعد از ساعت هفت، هشت برگزار می کند. با راه اندازی فیبر نوری و با استفاده از خط تلفن، مردم می توانند از طریق تلویزیون مسابقه های را ببینند. شاخصه مهم این است که می توانند تا یک هفته برنامه های تلویزیون را عقب بکشند و مسابقه های را ببینند. اگر هوادار نفت مسجد سلیمان یا نساجی مازندران از این طریق فوتبال را تماشا می کنند ما درآمد حاصله را به حساب کلوب واریز می کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به پول بلوکه شده است کشور عزیزمان ایران در فیفا و AFC هم گفت : آن پول در حال واریز شدن به حساب کشور عزیزمان ایران است و می توانیم از آن استفاده کنیم و مقداری از آن را هم خرج کرده ایم.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

مهدی تاج با حضور در نمایشگاه بین المللی تلکام در جمع خبرنگاران راجع به گزارش فدراسیون جهانی فوتبال مبنی بر این که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را به

واژه های کلیدی: بازیکنان لیگ برتر | فدراسیون فوتبال | مخابرات ایران | جام جهانی | بازیکنان | مسابقه | فوتبال | جلوگیری | زندان | ایران | برخورد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جریمه کلوب پرسپولیس جهت علیرضا بیرانوند بخاطر هیس نشان دادن

۹ علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس بابت حاشیه های اخیرش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *