قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / دنیای سیاست / دعوت از مدیر جمهور جهت افتتاح پروژه ریل‌گذاری کرمانشاه

دعوت از مدیر جمهور جهت افتتاح پروژه ریل‌گذاری کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: بنده به دفتر مدیر جمهور نامه‌ای ارسال و درخواست کردم تا مدیر جمهور جهت افتتاح پروژه ریل گذاری در نیمه دوم تیرماه به کرمانشاه سفر کند.

دعوت از مدیر جمهور جهت افتتاح پروژه ریل‌گذاری کرمانشاه

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان درباره بهره‌برداری و افتتاح طرح ریل‌گذاری استان متبوع خود، اظهار داشت: راه‌آهن کرمانشاه دو قطعه است که یک قطعه آن از ملایر تا کرمانشاه و قطعه دیگر از کرمانشاه تا خسروی را مشمول بر می‌شود.

وی افزود: مدیر جمهور در جریان سفر استانی و انتخاباتی خود به کرمانشاه قول داد که راه‌آهن ملایر به کرمانشاه در خرداد یا تیرماه افتتاح می‌شود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه دولت و مجلس در قانون بودجه جهت این پروژه 150 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفتند، تصریح کرد: بدیهی است که با این میزان اعتبار، پروژه به آخر نمی‌رسید لذا جهت تامین اعتبار سال گذشته دولت و شرکت برنامه و بودجه حدود 290 میلیارد تومان از بودجه مصوب را به این پروژه تزریق کردند و از اسفند ماه سال گذشته هم روند آن سرعت گرفت.

دعوت از مدیر جمهور جهت افتتاح پروژه ریل‌گذاری کرمانشاه

رازانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ساخت ایستگاه‌های راه‌آهن در حال اتمام بوده و با وجود بارندگی زیاد و پرسشها تامین مصالح، موانع تکمیل پروژه برطرف شده است است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر 15 کیلومتر از پروژه ریل گذاری باقی مانده و ظرف 10 الی 15 روز آینده جهت ورود قطار به کرمانشاه آماده میشود همچنین بنده به دفتر مدیر جمهور نامه‌ای ارسال و از شریعتمداری معاون اجرایی درخواست کردم زمانی در نظر بگیرند تا رئیس جمهور جهت افتتاح این پروژه در نیمه دوم تیرماه به کرمانشاه سفر کند.

انتهای پیام/

15 کیلومتر از پروژه ریل گذاری کرمانشاه باقی مانده است

واژه های کلیدی: رئیس جمهور | کرمانشاه | پروژه | ملایر | اعتبار | استاندار کرمانشاه | سفر مدیر جمهور به کرمانشاه | افتتاح پروژه ریل گذاری کرمانشاه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سوء قصد به جان شهردار آلمانی

۱۷ به گزارش گروه بین‌الملل گروه تحریریه سایت ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *