قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / دنیای سیاست / سپاه و ارتش ارزش‌های این کشور هستند ، امنیت و تجهیزات نظامی کشور عزیزمان ایران قابل مذاکره نیست

سپاه و ارتش ارزش‌های این کشور هستند ، امنیت و تجهیزات نظامی کشور عزیزمان ایران قابل مذاکره نیست

خطیب نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: امنیت و تجهیزات نظامی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران قابل مذاکره و حرف زدن نیست.

سپاه و ارتش ارزش‌های این کشور هستند ، امنیت و تجهیزات نظامی کشور عزیزمان ایران قابل مذاکره نیست

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، محمد آیت‌الله امامی کاشانی خطیب نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پایتخت، گفت: ما اگر عبد و بنده خداوند باشیم، باید لباسمان، قیافه، کارها و نگاهمان را نیز خداوند بپسندد، ما همه ما باید بنده خدا باشیم و همه کار‌های ما جهت بندگی خدا باشد.

وی با اشاره به مبارزه ملت عراق با تروریسم، افزود: عراق با تروریسم مبارزه و از تجزیه کشورش جلوگیری کرد، دشمن نتوانست تجزیه و اشغال عراق را به کمک یک مشت اراذل و اوباش انجام دهد که این به لطف رزمندگان و نیرو‌های مردمی و ملت عراق است.

آیت الله امامی کاشانی با اشاره به دیدار روز گذشته حیدرالعبادی نخست وزیر عراق با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: ایشان به عراقی ها گفتند به آمریکا اعتماد نکنید که این یعنی محور تمامی ارزش های عراق؛ و دیگری اینکه ایشان فرمودند که به نیروهای جوان اهمیت دهید که سخنی بسیار مهم است.

سپاه و ارتش ارزش‌های این کشور هستند ، امنیت و تجهیزات نظامی کشور عزیزمان ایران قابل مذاکره نیست

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: آمریکا در عراق به دنبال ریشه کن کردن تروریسم نیست؛ تنها با یک بمباران که مسئله حل نمی‌شود.

آیت الله امامی کاشانی اظهار کرد: سرداران سپاه و افسران ارتش و نیرو‌های فداکار، جهت کشور ارزش هستند. خداوند سردار سلیمانی، همه افسران و سرداران و جانبازان را از گزند حوادث حفظ کند.

وی اضافه کرد: کشور عزیزمان ایران امروز در دنیا می درخشد، اینکه آن مدیر جمهوری نادان و بی ادب آمریکا نسبت به ملت کشور عزیزمان ایران و سپاه حرف می زند، حسد، بغض و دشمنی است و جنگ با فکر، مغز، اندیشه، دل، فداکاری ها و دلیری ها است که همین موارد جهت کشورما امنیت و عزت آورده است.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه امنیت و عزت امروز ما مرهون دلیری و عزت رزمندگان هست، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، راجع به تجهیزات نظامی نمی توان مذاکره کرد و چک و چانه زد، ما هرچه را جهت اقتدار و انسجام و اعتلای کشور نیاز باشد، فراهم می کنیم و این توصیه ای است که باید به آن توجه کرد.

خطیب نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: امنیت و تجهیزات نظامی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران قابل مذاکره و حرف زدن نیست.

آیت الله امامی کاشانی ادامه داد: دشمن با فکرها می جنگد و این فکر و فرهنگ را باید حفظ کرد، لیکن این فرهنگ است که کشور را به اقتدار می رساند و این مراسم اربعینی که چندسالی است شروع شده، در آن توصیه ای دارد که کربلا محور و حسین (ع) معلم است و راه، راه فداکاری و شهادت بوده که باید در جامعه گسترش یابد.

وی با بیان اهمیت توجه به فرهنگ عاشورا، افزود: امام حسین (ع) در جریان کربلا با ظلم و ریشه ظلم جنگید و در برابر ظالمان ایستاد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انقلاب | آمریکا | تروریسم | کربلا | فرهنگ | ایران | امنیت | خداوند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سوء قصد به جان شهردار آلمانی

۲۱ به گزارش گروه بین‌الملل گروه تحریریه سایت ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *