قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / اخبار جامعه / هزینه کرد بیش از یک میلیارد ریال جهت برطرف سوء تغذیه کودکان نیازمند

هزینه کرد بیش از یک میلیارد ریال جهت برطرف سوء تغذیه کودکان نیازمند

سرپرست کمیته امداد شهرستان ورامین گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۲۰۲ میلیون ریال جهت برطرف سوءتغذیه ۱۰۶ کودک کمتر از 6 سال تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است است.

هزینه کرد بیش از یک میلیارد ریال جهت برطرف سوء تغذیه کودکان نیازمند

حسین فتح آبادی سرپرست کمیته امداد شهرستان ورامین در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: طرح کمک به برطرف سوء تغذیه کودکان کمتر از 6 سال با نشانه ارتقای اوضاع تغذیه کودکان مبتلا به سوءتغذیه در خانواده‌های نیازمند، زیاد کردن آگاهی، نگرش و عملکرد این خانوار‌ها در زمینه تغذیه صحیح جهت رشد کودک به وسیله کمیته امداد اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۱۶ کودک کمتر از 6 سال از خدمات طرح برطرف سوء تغذیه کمیته امداد شهرستان ورامین بهره مند می‌شوند که ۸۹ درصد آنان غیر مددجو هستند، ادامه داد: در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۲۰۲ میلیون ریال به منظور برطرف سوءتغذیه ۱۰۶ کودک کمتر از 6 سال خانواده‌های تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است است.

فتح آبادی تاکید کرد: شناسایی کودکان به وسیله خانه‌های بهداشت و با همکاری کمیته امداد در سطح شهرستان انجام می‌شود و با توجه به اینکه تعداد زیادی از این کودکان تحت حمایت امداد نیستند، ولی سیاست‌های نهاد به سمتی پیش می‌رود که با غربالگری و معرفی کودکان به مراکز بهداشت و تأیید سوء تغذیه آنان، به منظور برطرف این مسئله خدمات ویژه‌ای به افراد ارایه می‌شود که اولویت دریافت آن با مددجویان تحت حمایت است.

هزینه کرد بیش از یک میلیارد ریال جهت برطرف سوء تغذیه کودکان نیازمند

سرپرست کمیته امداد شهرستان ورامین با اشاره به اینکه خانواده‌های دارای کودکان کمتر از 6 سال مبتلا به سوء تغذیه با مراجعه به فروشگاه‌هایی که طرف قرارداد جهت این طرح هستند نیز می‌توانند سبد غذایی خود را تهیه کنند، افزود: ماهیانه سبد کالایی به ارزش ۷۵۰ هزار ریال به خانواده‌های دارای فرزند مبتلا به سوء تغذیه ارایه می‌شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: کمیته امداد | خانواده | کودکان | ورامین | بهداشت | خانواده | تغذیه | اخبار رفاه و تعاون

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران هر سال 700 میلیارد تومان زیان می‌دهد

۱۶ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متروی پایتخت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *