قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / دنیای ورزشی / پرسپولیس مبلغ فروش علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی را اعلام کرد

پرسپولیس مبلغ فروش علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی را اعلام کرد

با توجه به سیاست کلوب پرسپولیس در امر درآمدزایی از طریق ترانسفر بعضی بازیکنان، مبلغ درخواستی این کلوب جهت جدایل گلر و مهاجم سرخپوشان مشخص شد.

پرسپولیس مبلغ فروش علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی را اعلام کرد

باشگاه پرسپولیس قیمت فروش علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی را اعلام کرد.

علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی فروشی هستند

با توجه به سیاست باشگاه پرسپولیس در امر درآمدزایی از طریق ترانسفر بعضی بازیکنان، مبلغ درخواستی این کلوب جهت جدایل گلر و مهاجم سرخپوشان مشخص شد.

در گزارش روزنامه حامی تیم پرسپولیس این چنین آمده است:« بر این اساس گفته شده است که خریداران خارجی آنها بابت هر کدام باید چهار میلیارد تومان معادل یک میلیون یورو بپردازند. فروش احتمالی آنها علاوه بر اینکه مبلغ قرارداد این دو را از دوش کلوب بر می دارد هشت میلیارد تومان هم روانه خزانه کلوب می کند.

پرسپولیس مبلغ فروش علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی را اعلام کرد

پرسپولیس در خط حمله با وجود منشا، امیری و علیپور و در درون دروازه با حضور رادو و جذب گلر جانشین به درآمدزایی فکر می کند. اگر طارمی در پرسپولیس بماند فصل بعد و بعد از جام جهانی قطعا روانه خارج از کشور خواهد بی آن که کلوب از حضور چهارساله او منفعتی مالی برده باشد.
باید دید آیا با این مبالغ خریداری جهت دو ستاره سرخپوش پیدا خواهد شد.خریداران باید علاوه بر این مبلغ و سهم پرسپولیس،رقمی را هم جهت خود این بازیکنان در نظر بگیرند.»

این گزارش کوتاه نشان می دهد باشگاه پرسپولیس با توجه به حجم بدهی خارجی بی میل با فروش علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی نیست به خصوص مهدی طارمی. آیا که در آخر فصل بازیکن آزاد می شود ولی علیرضا بیرانوند تا سال 1400 با تیم پرسپولیس قرارداد دارد. ضمن اینکه علیرضا بیرانوند به تازگی اعلام کرده در پرسپولیس می ماند.

جالب اینکه برانکو هم همسو با سیاست های کلوب عمل می کند. او در تصویر العمل به پیشنهاد کلوب فنرباغچه به علیرضا بیرانوند گفته بود اگر کلوب ترکیه ای علیرضا را بخواهد اتفاق خوبی هست. هم جهت او و هم جهت باشگاه.

بعید به نظر می رسد برانکو نسبت به جدایی مهدی طارمی از خود واکنشی نشان دهد به این خاطر که کلوب منشا را بخدمت گرفته که به زعم خیلی از کارشناسان گل زن تر از مهدی طارمی است.

با توجه به سیاست کلوب پرسپولیس در امر درآمدزایی از طریق ترانسفر بعضی بازیکنان، مبلغ درخواستی این کلوب جهت جدایل گلر و مهاجم سرخپوشان مشخص شد.

مهدی طارمی در این باره گفته در صورتی از تیم جدا خواهد شد که پیشنهاد اروپایی جهت او برسد.

عبارات مهم : روزنامه پیروزی – مهدی طارمی

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی/روزنامه پیروزی

واژه های کلیدی: روزنامه پیروزی | مهدی طارمی | پرسپولیس | روزنامه | پرسپولیس | بیرانوند | بازیکنان | باشگاه | قرارداد | سیاست | خارجی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فرهاد مجیدی سرمربی فصل آینده استقلال؟

۹ هر از گاهی بحث حضور فرهاد مجیدی در استقلال شنیده می‌شود ولی گویا نشانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *