قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / دنیای ورزشی / عادل فردوسی پور نباید هرچیزی که میبیند بگوید!!

عادل فردوسی پور نباید هرچیزی که میبیند بگوید!!

عادل فردوسی‌پور بی‌شک محبوب‌ترین و عالی ترین گزارشگر ورزشی کشور عزیزمان ایران است ولی او هم همان‌طور که آقای قرائتی راجع به خودش گفته، معصوم که نیست!

عادل فردوسی پور نباید هرچیزی که میبیند بگوید!!

عادل فردوسی پور بی شک محبوب ترین و عالی ترین گزارشگر ورزشی کشور عزیزمان ایران است ولی او هم همان طور که آقای قرائتی راجع به خودش گفته، معصوم که نیست!

عادل فردوسی پور همه آن چه را می بیند نباید در گزارش خود بگوید

بی شک یکی از برگ های برنده گزارشگری این است که تمام شرح یک محیط ورزشی را توصیف کنید، جوری که مخاطب خود را درون ورزشگاه توصیف کند. کاری که عادل فردوسی پور خیلی خوب انجامش می دهد و جهت همین کارش هم است که به چنین محبوبیتی رسیده است ولی او در گزارش هایش گاهی چیزهایی می گوید که شاید بهتر است نگوید. به عنوان نمونه دوره ای بی علت راجع به جیمی جامپ ها می گفت و اصلا در 90 هم نشان ارزش می داد و در لیگ هم دوربین ها نشان ارزش می دادند. کاری که باعث شده است بود عده ای علاف حال کنند جهت شهرت بپرند وسط زمین فوتبال.

عادل فردوسی پور نباید هرچیزی که میبیند بگوید!!

این قدر خنده آمیز شده است بود که حتی علی ملاقلی پور، فرزند کارگردان مشهور سینما هم جهت تبلیغ فیلمش قندون جهیزیه این کار را کرد. عادل البته در بازی استقلال و نساجی و یکی، دو بار دیگر راجع به اتفاقاتی در ورزشگاه سخن گفته که اثری سوء جهت بیننده های تلویزیونی دارد.

او در این بازی راجع به هواداری حرف زد که از هوش رفته بود و دوربین تلویزیون هم روی تصویری سوئیچ کرد که گزارشگر گفته بود. نمایی بسته از یک هوادار که قطعا خانواده اش در شهرستان با دیدن آن تصویر تا رسیدن به خبر سلامتی اش، دقایقی سخت را سپری کرده اند.

این اضطراب و شوکی که چنین تصاویری به مخاطب وارد می کند شاید ارزش اصلا نپرداختن به ماجرا را زیاد توجیه می کند. مسئولان پخش زنده بازی تاکید داشتند جمله فردوسی پور باعث شده است تا کارگردان روی تصویر فرد از هوش رفته سوییچ کند تا مخاطب نگوید تصویرهای را ندارند ولی این وسط کسی احتمالا به فکر شوکی که به خانواده ای کیلومترها آن طرف تر وارد می شود نیست.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

عادل فردوسی‌پور بی‌شک محبوب‌ترین و عالی ترین گزارشگر ورزشی کشور عزیزمان ایران است ولی او هم همان‌طور که آقای قرائتی راجع به خودش گفته، معصوم که نیست!

واژه های کلیدی: عادل فردوسی پور | فردوسی پور | ورزشگاه | خانواده | کارگردان | دوربین | تصویری | اضطراب | گزارشگر | مخاطب | تصویر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جریمه کلوب پرسپولیس جهت علیرضا بیرانوند بخاطر هیس نشان دادن

۲۵ علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس بابت حاشیه های اخیرش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *