قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / دنیای سیاست / مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند

مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور نیروهای نظامی خارجی در افغانستان ضرورتی ندارد لیکن مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند.

مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند

به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان،علی لاریجانی امروز (سه شنبه 6 تیر ماه) در دیدار با مدیر مجلس افغانستان اظهار داشت: مسئله تروریست در افغانستان مانع پیشرفت این کشور شده است این در حالی است که مردم افغانستان توانایی برخورد با آنها را دارند و حضور نیروهای خارجی به بهانه مبارزه با تروریسم امورات مربوط به پیشرفت افغانستان را مختل کرده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشور عزیزمان ایران در زمینه مبارزه با تروریسم هر کمکی که بتواند به افغانستان ارائه می‌کند و به نظر ما سازماندهی نیروهای افغانستانی جهت مبارزه با تروریسم امری مهم است.

وی ادامه داد: ناتو با ادعای مبارزه با تروریسم وارد افغانستان شده است و چندین سال است که حضور آنها به طول انجامیده که این عنوان نشان می‌دهد که ناتو یا توانایی مبارزه با تروریسم را ندارد یا از جدیت کافی برخوردار نیست.

مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشور عزیزمان ایران بر ضرورت وحدت نیروهای سیاسی افغانستان تأکید دارد لیکن شکاف بین این نیروها تأثیرات منفی فراوانی دارد.

بر اساس این گزارش، عبدالرئوف ابراهیمی مدیر مجلس افغانستان در این دیدار اظهار داشت: در همه حال افغانستان کشور عزیزمان ایران را در کنار خود دیده و ما نیز از اتفاق تروریستی که اخیرا در پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داده بسیار ناراحت هستیم و این اقدام تروریستی را محکوم می کنیم.

عبدالرئوف ابراهیمی بیان کرد: افغانستان جهت مبارزه با تروریست‌ها و از بین بردن این پدیده شوم به دنبال یک راه‌حل مناسب است تا این پدیده شوم به سایر کشورهای همسایه سرایت نکند.

انتهای پیام/

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور نیروهای نظامی خارجی در افغانستان ضرورتی ندارد لیکن مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند.

در این باره زیاد بخوانید:

لزوم توجه به نقش تشکل‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در توسعه ملل

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | مبارزه با تروریسم | اقدام تروریستی | افغانستان | افغانستان | تروریستی | تروریست | سیاسی | ایران | برخورد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سوء قصد به جان شهردار آلمانی

۱۷ به گزارش گروه بین‌الملل گروه تحریریه سایت ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *