قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / دنیای سیاست / فرمان مهاجرتی ترامپ، آمریکا را از گزند تروریست‌های دست‌پرورده خود در امان نگاه نمی‌دارد

فرمان مهاجرتی ترامپ، آمریکا را از گزند تروریست‌های دست‌پرورده خود در امان نگاه نمی‌دارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آمریکا با ترویج افراطی‌گری در دنیای اسلام و ترساندن ورود اتباع کشورهای مسلمان سیاست متناقضی را در پیش گرفته است.

فرمان مهاجرتی ترامپ، آمریکا را از گزند تروریست‌های دست‌پرورده خود در امان نگاه نمی‌دارد

به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، “علاالدین بروجردی” مدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حکم دادگاه عالی آمریکا راجع به فرمان مهاجرتی ترامپ و تایید کلی این حکم با لحاظ موارد استثناء جهت ورود مسلمانان از چند کشور به ایالات متحده گفت: آمریکایی‌ها در خصوص دنیای اسلام و رویه برخورد با مسلمانان در سال‌های گذشته تا امروز سیاست متناقضی را در پیش گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: تقویت افراط‌گرایی در دنیا اسلام از چند دهه گذشته یعنی از وقت اشغال خاک افغانستان به وسیله اتحاد جماهیر شورروی و بنیان‌گذاری القاعده در پاکستان و بعد از آن حمایت و تربیت این گروه‌ها یک روی سکه این برخورد متناقض است.

بروجردی بیان داشت: در ادامه همین رویکرد باید به این عنوان نیز اشاره کرد که در سال‌های بعد از ایجاد و حمایت از القاعده به خصوص چند سال اخیر در تحولات عراق و سوریه، آمریکا گروهک‌های دیگری چون داعش و النصره را ایجاد و حمایت مالی کرد که این یک روی سکه سیاست آمریکایی‌هاست تا از اسلام صورت غیر واقعی و خشونت باری را در افکار عمومی ترسیم کنند.

فرمان مهاجرتی ترامپ، آمریکا را از گزند تروریست‌های دست‌پرورده خود در امان نگاه نمی‌دارد

نماینده مردم بروجرد اذعان داشت: از طرف دیگر به عنوان روی دوم سیاست‌گذاری در دوران ترامپ صورت می‌گیرد که جهت ایجاد محدودیت ورود اتباع تعداد زیادی از کشورهای مسلمان است که این اقدام تحت عنوان مبارزه با افراط گرایی بوده که خود آمریکا به وجود آورنده و سیاست‌گذار آن بوده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها از سو این مباحث را تقویت و از طرف دیگر جهت ورود مسلمانان به کشور آمریکا محدودیت ایجاد می‌کنند که هر دو روی سکه با سیاست اسلام ستیزی آمریکا همخوانی دارد که در عمل نفرت امت اسلامی را از آمریکا زیاد کردن می‌دهد و جهت آن‌ها هم سودی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

سیاست‌های آمریکا ترسیم صورت خشونت‌بار از اسلام است

واژه های کلیدی: افراط گرایی | مسلمانان | آمریکایی | آمریکا | کمیسیون | القاعده | سیاست | خشونت | خارجی | امنیت | اسلام

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

بازداشت یک مظنون تروریست که قصد داشت شب سال نوی میلادی در ملبورن حمله کند

۲ یک جوان بیست ساله‌ی مظنون به تروریست در عملیات ضد تروریستی نیرو‌های امنیتی استرالیا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *