قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / اخبار جامعه / 2 زورگیر منطقه نواب دستگیر شدند

2 زورگیر منطقه نواب دستگیر شدند

تعدادی زورگیر بعد از چهار فقره زورگیری در شب و ربودن یکی از مالباخته‌ها، با خودروی تیبا خلاف جهت حرکت خودروها در بزرگراه نواب فرار کردند که پلیس موفق به بازداشت دو زورگیر شد.

2 زورگیر منطقه نواب دستگیر شدند

به گزارش گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ شامگاه یکی از روزهای آخرهای خرداد ماه سال جاری، وقوع چهار فقره زورگیری در منطقه نواب به پلیس 110 اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران انتظامی جهت تحقیق راجع به شناسایی و بازداشت زورگیران دست به کار شدند.

تحقیقات اولیه پلیس از مالباختگان حاکی از آن بود که چهار مرد زورگیر با استفاده از چاقو و در تاریکی شب از چهار نفر زورگیری کرده و اموال آنها را به دزدی برده‌اند، همچنین در جریان یکی از این سرقت‌ها،‌ زورگیران یکی از مالباخته‌ها را ربوده، و وی را به پای دستگاه عابربانک کشانده، و با ترساندن پول‌های موجود در حساب مالباخته را خالی کرده و با یک دستگاه تیبای سفید رنگ از محل گریختند.

در این راستا با به دست آمدن اطلاعات لازم، پلیس جهت بازداشت زورگیران وارد عمل شده است و موفق به شناسایی خودروی آنها در بزرگراه نواب شد.

2 زورگیر منطقه نواب دستگیر شدند

مأموران انتظامی با شناسایی خودروی زورگیران اقدام به تعقیب آنها کردند، ولی زورگیرها با خودروی خود خلاف جهت حرکت خودروها در بزرگراه نواب حرکت کرده و گریختند.

تعقیب و گریز پلیس و زورگیرها ادامه داشت و بعد از شلیک چند تیر هوایی، خودروی تیبا سرعتش را کم کرده و یکی از زورگیرها خود را به پایین از ماشین پرتاب می‌کند که به وسیله مأموران بازداشت می‌شود، ولی این آخر کار نبود و سه زورگیر دیگر به مسیر خود ادامه دادند تا اینکه دقایقی بعد یکی دیگر از زورگیرها نیز خود را به خارج از تیبا پرتاب می‌کند.

در این حین پلیس جهت بازداشت زورگیر دوم دست به کار شد که این زورگیر با چاقو به سمت پلیس حمله‌ور شد و در نهایت مأموران بعد از تیراندازی موفق به بازداشت زورگیر دوم می‌شوند.

در نهایت با انتقال دو زورگیر به شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، قاضی سهرابی – بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور بازداشت دو متهم را صادر کرده و آنها را جهت ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار می‌دهد، همچنین تلاش جهت بازداشت متهمان فراری نیز ادامه‌‌ دارد.

تعدادی زورگیر بعد از چهار فقره زورگیری در شب و ربودن یکی از مالباخته‌ها، با خودروی تیبا خلاف جهت حرکت خودروها در بزرگراه نواب فرار کردند که پلیس موفق به بازداشت دو زورگیر شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تعقیب و گریز | بزرگراه | دستگاه | شناسایی | زورگیری | تحقیقات | بازداشت | زورگیری در منطقه نواب

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران هر سال 700 میلیارد تومان زیان می‌دهد

۱۶ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متروی پایتخت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *