قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / اخبار جامعه / بودجه جوانان به جیب ورزش می رود ، دولت پیگیر احیای شرکت ملی جوانان

بودجه جوانان به جیب ورزش می رود ، دولت پیگیر احیای شرکت ملی جوانان

معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: معاونت جوانان در وزارت ورزش اعتبارات مشخص دارد ولی در حال حاضر در «دل وزارت ورزش» می رود.

بودجه جوانان به جیب ورزش می رود ، دولت پیگیر احیای شرکت ملی جوانان

محمد مهدی تندگویان، معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛با اشاره به ارائه لایحه تفکیک شرکت جوانان از وزارت ورزش گفت: در یک دوره شرکت ملی جوانان داشتیم ولی چون مدیریت درستی نداشت به وزارت ورزش و جوانان برگشت.

وی افزود: این لایحه در مجلس مطرح شده است و منتظر تصویب مجلس هستیم که اگر تصویب شود شرکت ملی جوانان شکل خواهد گرفت.

تندگویان با تاکید بر درخواست دولت بر احیای شرکت ملی جوانان بیان کرد: معاونت جوانان در وزارت ورزش اعتبارات مشخص دارد ولی در حال حاضر در «دل وزارت ورزش» می رود که در صورت تشکیل شرکت جوانان این اعتبارات به جوانان تخصیص داده شده است می یابد.

بودجه جوانان به جیب ورزش می رود ، دولت پیگیر احیای شرکت ملی جوانان

معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه مباحث جوانان بین بخشی است و باید با سایر بخش ها هماهنگی صورت بگیرد تا موفق باشیم، گفت: در جایگاه معاونت نمی توانیم مطالبات جوانان را پیگیری کنیم و اگر زیرمجموعه ریاست جمهوری قرار بگیریم، اختیاراتی مختص شرکت خواهیم داشت.

وی در خصوص چگونگی ساختار شرکت جوانان بیان کرد: شرکت جوانان سابق باید اصلاح شود و به اوضاع معقول برسد و مدیرکل ها در عنوان سازماندهی جوانان، ازدواج و طرح های ملی زیر مجموعه شرکت ملی جوانان عمل خواهند کرد.

تندگویان در باره چرایی تاخیر ارائه این لایحه از سوی دولت روحانی بیان کرد: عنوان تفکیک شرکت ملی جوانان از وزارت ورزش از ابتدای دولت یازدهم مطرح شد و در آخرهای این دولت لایحه آن آماده شد ولی چون به انتخابات رسیدیم الان این لایحه را تقدیم مجلس کرده ایم.

معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان در خصوص نفعی که شکل گیری شرکت جوانان به جوانان می رساند،گفت: اگر شرکت ملی جوانان شکل بگیرد جوانان عضوی را پیدا می کنند که در هیئت دولت می نشیند و مطالباتشان را پیگیری می کند و همه ساختارهای دولت هم ملزم به اجرای آنها می شوند.

معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: معاونت جوانان در وزارت ورزش اعتبارات مشخص دارد ولی در حال حاضر در «دل وزارت ورزش» می رود.

تند گویان گفت: در حال حاضر کارها ما زیر مجموعه یک وزارت است و هم رده با سایر وزرات ها هستیم و جهت وزارت های دیگر که با امور جوانان مرتبط هستند، نمی توانیم تصمیم بگیریم.

انتهای پیام/

سازمان ملی جوانان چه زمانی احیاء می شود؟

واژه های کلیدی: انتخابات | جوانان | مجموعه | اخبار وزارت ورزش | مجلس شورای اسلامی | دولت دوازدهم |

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران هر سال 700 میلیارد تومان زیان می‌دهد

۱۶ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متروی پایتخت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *