قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / اخبار جامعه / تغییر اقلیم تهدیدی جهت زیستمندان است

تغییر اقلیم تهدیدی جهت زیستمندان است

رئیس طرح ملی تغییرات جَوی شرکت حفاظت محیط زیست گفت:تغییر اقلیم باعث آسیب رساندن  به زیستمندان و نابودی بسیاری از گونه های جانوری و گیاهی شده است است.

تغییر اقلیم تهدیدی جهت زیستمندان است

محسن ناصری مدیر طرح ملی تغییرات آب و هوای شرکت حفاظت محیط زیست در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ بااشاره به تغییراقلیم در منطقه و کشور کشور عزیزمان ایران اظهار داشت : در تمام نقاط دنیا شاهد گرم شدن دمای هوا و تغییراتی هستیم.

وی ادامه داد: کشورهایی مانند عراق، اردن، لیبی و مصر در شرایط بحرانی‌تری نسبت به سایر کشورهای دنیا هستند واین تغییرات اقلیمی یکی از دغدغه‌های مهم این کشورها محسوب می‌شود.

رئیس طرح ملی تغییرات آب و هوای شرکت حفاظت محیط زیست گفت: بسیاری از اتفاقات نامناسب عوض کردن اقلیمی بر روی کشورهایی تاثیر گذاشته است که در معرض خشکسالی و گردو غبار هستند.

تغییر اقلیم تهدیدی جهت زیستمندان است

وی افزود: عوض کردن اقلیم گاهی باعث زیاد کردن بارندگی در بعضی مناطق می شود که حوادثی از جمله سیل در این مناطق رخ می دهد.

ناصری با بیان اینکه کشورهای متفاوت دنیا دچار عوض کردن اقلیم شده است اند، بیان کرد: اوضاع عوض کردن اقلیم و زیاد کردن گرما در کشور عزیزمان ایران و سایر کشورها بسیار دلواپس کننده است چرا که این تغییر اقلیم باعث آسیب رساندن به زیستمندان و نابودی بسیاری از گونه های جانوری و گیاهی شده است است.

وی تصریح کرد: عوض کردن اقلیم باعث حوادثی همچون آتش سوزی ها ، کم شدن آب های زیرزمینی شده است که می تواند زندگی تمام موجودات را مختل کند.

رئیس طرح ملی تغییرات آب و هوای سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تمام کشورهای دنیا طبق تعهدات بین المللی که دارند باید نسبت به مساله عوض کردن اقلیم درجهان حساس باشند و از اتفاقات ناگواری که ممکن است روی دهد، جلوگیری کنند.

رئیس طرح ملی تغییرات جَوی شرکت حفاظت محیط زیست گفت:تغییر اقلیم باعث آسیب رساندن  به زیستمندان و نابودی بسیاری از گونه های جانوری و گیاهی شده است است.

عبارات مهم : تغییرات آب و هوا – زندگی
انتهای پیام/

تغییر اقلیم یکی از مهمترین خطرات کشور است

واژه های کلیدی: تغییرات آب و هوا | زندگی | تغییر | ایران | کشورها | اخبار محیط زیست | خشکسالی | گردو غبار

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

بازنشستگان تهرانی منزل امید ندارند

۱۳ رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *