دانلود رایگان نسخه کامل کتاب رفیق آیت الله + PDF

 

کتاب رفیق آیت الله یک کتاب سیاسی ، تاریخی به نویسندگی امیر عباس فخرآور میباشد که از فعالان سیاسی  و اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران در آمریکا نوشته شده است.تعداد صفحات کتاب رفیق آیت الله 700 صفحه است. این کتاب علاوه بر ایران در آمریکا و اروپا به خصوص در کشور آلمان توزیع میشود و در دسترس همگان قرار دارد.به گفته ی نویسنده کتاب رفیق آبت الله حاصل بیش از چهار سال تلاش او در جمع اوری اسناد و شواهد مربوطه است .

 

توضیحات کتاب :

فخراور معتقد است که برای نخستین بار اسرار یک انقلاب خونین در ایران را رو کرده است و در آن نقش سازمان امنیت شوری را با اسنادی ارائه میکند ، و چگونگی به قدرت رسیدن سید علی خامنه ایرا نیز شرح میدهد. به عقیده نویسنده سازمان اطلاعات اتحاد جماهیر شوری سابق ، طرح گسترده ای داشت تا در ایران روحانیون به قدرت رسیده ، با ایالات متحده آمریکا مقابله کنند و در ایران و منقطه آشوب و خرابکاری ایجاد کنند.

 

توضیحان بیشتر درباره کتاب :

سرنگونی حکومت شاه ، فاجعه آتش زدن سینماها و کشتارهای ساختگی که مربوط به فعالیت این سازمان بیش از انقلاب بوده است را از جنابات این سازمان میداند.در فصل های پنجم و ششم در این اثر به نقش سازمان امنیت شوروی و مأموران این سازمان (که سید علی خامنه و سید محمد موسوی را از آنها میداند) در تاسیس سپاه پاسداران ، اشغال سفارت آمریکا و کشف و خنثی سازی کودتای نوژه و توطئه هایی برای برکناری نخستین رئیس جمهور ایران اشاره میکند.

 

توصیه مهم به دوستان :

فخر آور معقتد است که کشته شدن بسیاری از بزرگان و طراز اولان جمهوری اسلامی ، انفجارهایی که رخ داد ، ترور ها و… یک کار برنامه ریزی شده توسط سازمان امنیت شوروی و خامنه و ای یک تیم وفادار بوده است . مطالب این کتاب کاملا ساختگی و برای تخریب جمهوری اسلامی ایران نوشته شده است . این کتاب مخالف نظام است و علیه نظام نوشته شده است به دوستان توصیه میکنیم این کتاب را نخوانند چون عقاید کاملا ضد اسلامی و سیاسی دارد . بخاطر همین لینک دانلود رو در این پست قرار ندادیم .

 

دانلود رایگان نسخه کامل کتاب رفیق آیت الله
دانلود فایل ها