قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مجله باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران - دانلود کتاب

خانه / اخبار فرهنگی و هنری / تنها یک ماه تا پرواز به وقت شام ، ابراهیم حاتمی‌کیا به کشور عزیزمان ایران بازگشت

تنها یک ماه تا پرواز به وقت شام ، ابراهیم حاتمی‌کیا به کشور عزیزمان ایران بازگشت

ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان برجسته کشور که در حال آماده‌سازی مراحل پیش از تولید فیلم “پرواز به وقت شام” است، این روزها به پایتخت ایران بازگشته است.

تنها یک ماه تا پرواز به وقت شام ، ابراهیم حاتمی‌کیا به کشور عزیزمان ایران بازگشت

ابراهیم حاتمی کیا به کشور عزیزمان ایران بازگشت/تنها یک ماه تا پرواز به وقت شام

عبارات مهم : اخبار

ابراهیم حاتمی کیا کارگردان برجسته کشور که در حال آماده سازی مراحل پیش از تولید فیلم “پرواز به وقت شام” است، این روزها به پایتخت ایران بازگشته است.

به گزارش میزان، ابراهیم حاتمی کیا کارگردان برجسته کشور که در حال آماده سازی مراحل پیش از تولید فیلم “پرواز به وقت شام” است، این روزها به پایتخت ایران بازگشته است.

تنها یک ماه تا پرواز به وقت شام ، ابراهیم حاتمی‌کیا به کشور عزیزمان ایران بازگشت

از چندی پیش حاتمی کیا به همراه محمد خزاعی که در این فیلم به عنوان تهیه کننده در کنار وی ایستاده بود جهت گزینش بازیگران و لوکیشن های فیلم در سوریه به سر می بردند و طبق آخرین اخبار این دو تن در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران به سر می برند.

با توجه به بازگشت کارگردان فیلم “بادیگارد” به کشور عزیزمان ایران مشخص می شود که گزینش لوکیشن ها نسبتاً به آخر رسیده است. لوکیشن هایی که در مناطق امن سوریه و در مکان های به دور از گروه های تکفیری گزینش شده است است.

ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان برجسته کشور که در حال آماده‌سازی مراحل پیش از تولید فیلم “پرواز به وقت شام” است، این روزها به پایتخت ایران بازگشته است.

فیلمبرداری “پرواز به وقت شام” طبق اخبار قبلی از سوی سازندگان از نیمه دوم خردادماه کلید خواهد خورد و حالا تهیه کننده و کارگردان به کشور عزیزمان ایران بازگشته اند تا مقدمات اعزام کلیه گروه به محل فیلمبرداری را فراهم کنند.

جدیدترین ساخته کارگردان فیلم “بادیگارد” با محوریت پرسشها امنیتی و تهدیدات تکفیری ها به آخر مرحله پیش تولید نزدیک شده است و به زودی وارد مرحله فیلمبرداری خواهد شد. با این هنوز اسامی سایر بازیگران این فیلم منتشر نشده است.

تاکنون حضور هادی حجازی فر و بابک حمیدیان در این فیلم قطعی شده است و مریلا زارعی نیز به عنوان بازیگردان و دستیار کارگردان فعالیت خواهد کرد. فیلمبرداری این فیلم را نیز محمود کلاری بر عهده دارد.

تنها یک ماه تا پرواز به وقت شام ، ابراهیم حاتمی‌کیا به کشور عزیزمان ایران بازگشت

به احتمال فراوان فیلمبرداری “پرواز به وقت شام” تا مهر ماه 96 به طول می انجامد. حاتمی کیا این فیلم را جهت حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد کرد.

واژه های کلیدی: اخبار | ایران | پرواز | لوکیشن | کارگردان | فیلمبرداری | کارگردان فیلم | ابراهیم حاتمی کیا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هفتادمین دوره فستیوال فیلم کن از ۱۷ تا ۲۷ ماه می برگزار می‌شود، فرصتی برای دیدار اول با فیلم‌هایی که نقش عمده‌ای در روشن کردن تکلیف سینمای هنری در طی سال خواهند داشت. در فستیوال این دوره ۴۹ فیلم از ۲۹ کشور و از بین ۱۹۳۲ فیلم که به دفتر فستیوال ارسال شده بودند انتخاب شده‌اند. رییس هیأت داوران این دوره پدرو آلمودوار اسپانیایی است و در کنار او ستارگانی مثل ویل اسمیت و جیسکا چستین فیلم‌های بخش مسابقه را قضاوت خواهند کرد. هفتادمین دوره فستیوال فیلم کن - فیلم های جشنواره فیلم کن امسال 2017 هفتادمین دوره فستیوال فیلم کن - فیلم های جشنواره فیلم کن امسال 2017 برای پوستر این دوره از کن، عکسی از سال‌های دور کلودیا کاردیناله انتخاب شده تا انعکاسی باشد از روحیه جشن و شادمانی این دوره و تداوم هفت دهه‌ای جشنواره‌ای که حالا همه برای نمایش فیلم‌هایشان در آن تلاش می‌کنند. در فستیوال این دوره ۴۹ فیلم از ۲۹ کشور و از بین ۱۹۳۲ فیلم که به دفتر فستیوال ارسال شده بودند انتخاب شده‌اند. رییس هیأت داوران این دوره پدرو آلمودوار اسپانیایی است و در کنار او ستارگانی مثل ویل اسمیت و جیسکا چستین فیلم‌های بخش مسابقه را قضاوت خواهند کرد. علاوه بر این، مونیکا بلوچی مجری برنامه افتتاحیه و اختتامیه فستیوال خواهد بود. فیلم افتتاحیه این دوره "ارواح اسماعیل" (آرنو دپلشان) نام دارد و در آن متیو آمالریک، شارلوت گینزبرگ، ماریون کوتیارد و لویی گَرل بازی می‌کنند، که هر دو بازیگر مردش با فیلم‌های دیگری هم در کن حضور دارند.

هفتادمین دوره فستیوال فیلم کن – فیلم های جشنواره فیلم کن

۹۸۳ هفتادمین دوره فستیوال فیلم کن از ۱۷ تا ۲۷ ماه می برگزار می‌شود، فرصتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *